Категорија:Починати во 1860-тите: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: fi:Luokka:1860-luvulla kuolleet
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|1860s deaths}})
с (Бот Додава: fi:Luokka:1860-luvulla kuolleet)
[[simple:Category:1860s deaths]]
[[sk:Kategória:Úmrtia v 60. rokoch 19. storočia]]
[[fi:Luokka:1860-luvulla kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1860-talet]]
[[tl:Kaurian:Namatay noong Dekada 1860]]
5.665

уредувања