Разлика помеѓу преработките на „Административна поделба на Индонезија“

fr:
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
(fr:)
[[en:Administrative divisions of Indonesia]]
[[es:Organización territorial de Indonesia]]
[[fr:SubdivisionSubdivisions d'Indonésie]]
[[id:Pembagian administratif Indonesia]]
[[jv:Pamérangan administratif Indonésia]]
8

уредувања