Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1852 година“

с
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1852 syntyneet)
с (Бот Додава: tl:Kaurian:Ipinanganak noong 1852)
[[fi:Luokka:Vuonna 1852 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1852]]
[[tl:Kaurian:Ipinanganak noong 1852]]
[[te:వర్గం:1852 జననాలు]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2395]]
109.264

уредувања