Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Челзи ФК“

с
Бот Менува: tr:Kategori:Chelsea FC
с (Бот Менува: tr:Kategori:Chelsea FC)
[[sr:Категорија:ФК Челси]]
[[th:หมวดหมู่:สโมสรฟุตบอลเชลซี]]
[[tr:Kategori:Chelsea F.C.FC]]
[[uk:Категорія:ФК «Челсі»]]
[[vi:Thể loại:Chelsea F.C.]]
2.317

уредувања