ГНУ-ова општа јавна лиценца: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [[Слободна програмска опрема]]
 
[[Категорија:КомпјутерскоСметачко право]]
[[Категорија:Лиценци за слободна содржина]]
[[Категорија:Слободна програмска опрема]]