Разлика помеѓу преработките на „Mozilla Firefox“

Одземени 120 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: os:Mozilla Firefox)
с
{{commonscat|Mozilla Firefox}}
 
[[Категорија:ВебПрограмска прелистувачиопрема]]
[[Категорија:Компјутерски програми]]
[[Категорија:Интернет]]
[[Категорија:ИнформатикаПрелистувачи]]
[[Категорија:Веб прелистувачи]]
 
{{Link FA|ar}}