Разлика помеѓу преработките на „Сметачко памтење“

с
нема опис на уредувањето
с (Бот менува: датотека -> податотека)
с
[http://www.memory-up.com/Memory/IBMComputerTelephonyServer.html?gclid=CPnuk9b9y5oCFcIUzAodmzlADw Memory up] набавка на компјутерска меморија
 
[[Категорија:КомпјутериСметачи]]