Зебибајт: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
{{Количини на бајтите}}
* [[зебибит]]
* [[аксбибајтeксбибајт]]
* [[јобибајт]]
* [[SI-префикс]]
* [[IEEE 1541]]
* [[Големински редови (податоци)]]