Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1487 година“

с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1487 kuolleet
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1487)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1487 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1487]]
[[sr:Категорија:Умрли 1487.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1487 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1487]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2030]]
126.547

уредувања