Антанта: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: krc:Антанта
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: krc:Антанта)
[[it:Triplice intesa]]
[[he:ההסכמה המשולשת]]
[[krc:Антанта]]
[[ka:ანტანტა]]
[[lv:Antante]]
59.415

уредувања