Разлика помеѓу преработките на „Бетансос“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: uk:Бетансос
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: uk:Бетансос)
[[de:Betanzos]]
[[en:Betanzos]]
[[eo:Betanzos]]
[[es:Betanzos]]
[[eo:Betanzos]]
[[eu:Betanzos]]
[[fr:Betanzos]]
[[gl:Betanzos]]
[[it:Betanzos (Spagna)]]
[[ja:ベタンソス]]
[[nl:Betanzos]]
[[pam:Betanzos]]
[[nl:Betanzos]]
[[ja:ベタンソス]]
[[pl:Betanzos]]
[[pt:Betanzos]]
[[ru:Бетансос]]
[[tr:Betanzos]]
[[uk:Бетансос]]
[[vi:Betanzos]]
[[war:Betanzos]]
86.434

уредувања