Разлика помеѓу преработките на „Медиум (ТВ серија)“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
с
|creator = [[Глен Гордон Керон]]
|starring = [[Патриша Аркет]]<br>[[Мигел Сандовал]]<br>[[Софија Василиева]]<br>[[Марија Ларк]]<br>[[Џејк Вебер]]
|country = [[{{САД]]}}
|num_seasons = 3, за сега
|num_episodes = 60, за сега
673

уредувања