Разлика помеѓу преработките на „Бергондо“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: ja:ベルゴンド
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот Додава: ja:ベルゴンド)
 
[[ar:بيرغوندو]]
[[roa-rup:Bergondo]]
[[ca:Bergondo]]
[[en:Bergondo]]
[[gl:Bergondo]]
[[it:Bergondo]]
[[nl:Bergondo]]
[[pam:Bergondo]]
[[nl:Bergondo]]
[[ja:ベルゴンド]]
[[pl:Bergondo]]
[[pt:Bergondo]]
[[roa-rup:Bergondo]]
[[ru:Бергондо]]
[[tr:Bergondo]]
4.062

уредувања