Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
сезона = [[Втора фудбалска лига на Македонија 2007/2008|2007/2008]] |
позиција = 2-ри |
шема_лр1=_shouldersonwhite|шема_т1=_shouldersonwhite|шема_др1=_shouldersonwhite|
леварака1=008000|тело1=008000|деснарака1=008000|шорцеви1=008000|чорапи1=008000|
шема_лр2=_shouldersonwhite|шема_т2=_shouldersonwhite|шема_др2=_shouldersonwhite|
леварака2=FFFFFF008000|тело2=FFFFFF008000|деснарака2=FFFFFF008000|шорцеви2=FFFFFF|чорапи2=FFFFFF|
}}
 
593

уредувања