Разлика помеѓу преработките на „ФК Металург Скопје“

нема опис на уредувањето
сезона = [[Втора фудбалска лига на Македонија 2007/2008|2007/2008]] |
позиција = 2-ри |
шема_лр1=_shouldersonwhite|шема_т1=_shouldersonwhite|шема_др1=_shouldersonwhite|
леварака1=008000|тело1=008000|деснарака1=008000|шорцеви1=008000|чорапи1=008000|
шема_лр2=|шема_т2=|шема_др2=|
589

уредувања