Географија на Црна Гора: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
[[it:Geografia del Montenegro]]
[[ms:Geografi Montenegro]]
[[nn:Montenegrinsk geografi]]
[[no:Montenegros geografi]]
[[nn:Montenegrinsk geografi]]
[[pl:Geografia Czarnogóry]]
[[pt:Geografia de Montenegro]]
[[ru:География Черногории]]
[[sq:Gjeografia e Malit të Zi]]
[[sr:Географија Црне Горе]]
[[sv:Montenegros geografi]]
86.434

уредувања