1830-ти: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:1830е
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hif:1830s)
с (Бот Додава: sr:1830е)
[[sk:30. roky 19. storočia]]
[[sl:1830.]]
[[sr:1830е]]
[[su:1830-an]]
[[fi:1830-luku]]
827

уредувања