Разлика помеѓу преработките на „Ентитет“

Додадени 1.007 бајти ,  пред 14 години
Нова страница: Ентитет е нешто што има јасно издвоено постоење. Ентитет е најчесто збир на својства и нивнит...
(Нова страница: Ентитет е нешто што има јасно издвоено постоење. Ентитет е најчесто збир на својства и нивнит...)
(нема разлика)
235

уредувања