Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1507 година“

с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1507 kuolleet
с (Бот Додава: pt:Categoria:Mortos em 1507)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1507 kuolleet)
[[sl:Kategorija:Umrli leta 1507]]
[[sr:Категорија:Умрли 1507.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1507 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1507]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2050]]
109.264

уредувања