Разлика помеѓу преработките на „Изотоп“

Одземени 3 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: mn:Изотоп
с (Бот Додава: oc:Isotòp)
с (Бот Менува: mn:Изотоп)
 
[[Категорија:Хемија]]
 
[[frr:Isotoop]]
 
[[af:Isotoop]]
[[mr:समस्थानिके]]
[[ms:Isotop]]
[[mn:ИзотопиИзотоп]]
[[nl:Isotoop]]
[[ja:同位体]]
[[frr:Isotoop]]
[[no:Isotop]]
[[nn:Isotop]]
109.264

уредувања