Категорија:1604: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: fi:Luokka:1604
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, crh, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, kk, kn, ko, la, lb, lv, ms, new, nn, no, oc, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sq, sv, sw, te, th, tr)
с (Бот Додава: fi:Luokka:1604)
[[sk:Kategória:1604]]
[[sl:Kategorija:Leto 1604]]
[[fi:Luokka:1604]]
[[sv:Kategori:1604]]
[[tt:Төркем:1604]]
109.264

уредувања