Разлика помеѓу преработките на „Елена Папаризу“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
с
| Birth_name = Елена Папаризу
| Alias = Хелена Папаризу
| Born = 31 јануари{{роден на|31|јануари|1982}} <br /> [[Борас]], [[Вастерготланд]], [[Шведска]]</small>
| Died =
| Origin = [[Стокхолм]], [[Шведска]]