Опиум: Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: my:ဘိန်း
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: io:Opiumo)
с (Бот Додава: my:ဘိန်း)
[[arz:افيون]]
[[ms:Candu]]
[[my:ဘိန်း]]
[[nl:Opium]]
[[new:अफिम]]
8.502

уредувања