Отвори го главното мени

Промени

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: my:ခရစ်ယာန်
[[ht:Kretyen]]
[[la:Christianus]]
[[my:ခရစ်ယာန်]]
[[nl:Christen]]
[[ja:キリスト教徒]]
8.502

уредувања