Отвори го главното мени

Промени

Додадени 18 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: eu:Posta kode
[[eo:Poŝtkodo]]
[[ext:Coigu postal]]
[[eu:Posta kode]]
[[fa:کد پستی]]
[[fr:Code postal]]
125.580

уредувања