Разлика помеѓу преработките на „Големи Езера“

Одземени 80 бајти ,  пред 10 години
с
с
с (Бот Менува: fa:دریاچه‌های بزرگ)
[[eo:Grandaj Lagoj (Nordameriko)]]
[[eu:Amerikako Aintzira Handiak]]
[[fa:دریاچه‌های بزرگ]]
[[fa:دریاچه های بزرگ (مجموعه دریاچه های شمال ایالات متحده آمریکا )]]
[[hif:Great Lakes]]
[[fo:Stóruvøtn]]
9.281

уредување