Категорија:1611: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: fi:Luokka:1611
с (Бот Додава: an, ar, az, be, be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, cy, da, de, en, eo, es, et, eu, fa, fr, gan, hy, id, is, ja, jv, ka, kk, ko, la, lb, lv, ms, new, nn, no, os, pt, qu, ro, ru, sah, simple, sk, sl, sv, sw, th, tr, tt, uk, uz, vi, zh,)
с (Бот Додава: fi:Luokka:1611)
[[sk:Kategória:1611]]
[[sl:Kategorija:Leto 1611]]
[[fi:Luokka:1611]]
[[sv:Kategori:1611]]
[[tt:Төркем:1611]]
86.434

уредувања