Категорија:Планини во Шпанија: Разлика помеѓу преработките

с
нема опис на уредувањето
с (Создадена страница со: {{Ризница-врска|Mountains of Spain}} {{ПОврзано|Категорија:Планински венци во Шпанија}} [[Катего...)
 
сНема опис на уредувањето
{{Ризница-врска|Mountains of Spain}}
{{ПОврзаноПoврзано|Категорија:Планински венци во Шпанија}}
 
[[Категорија:Географија на Шпанија]]