Разлика помеѓу преработките на „Марина Мијаковска“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с
| опис = Македонската поетеса Марина Мијаковска рецитира на Струшките Вечери на Поезијата
| родено-име =
| роден-дата = {{роден на|8|Јулијули|1984}}
| роден-место = {{роден во|Скопје|Македонија}}
| починал-дата =