Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Право“

Додадени 33 бајти ,  пред 10 години
bg:Шаблон:Право
с (Бот Додава: ar, ko, pt, ru, tr)
(bg:Шаблон:Право)
{{clr}}
 
<noinclude>[[ar:قالب:قانون]]
 
[[ar:قالب:قانون]]
[[bg:Шаблон:Право]]
[[en:Template:Law]]
[[ko:틀:법]]
17

уредувања