Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Додадени 24 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: koi:Стёколна
с (Бот Додава: kk:Стокгольм)
с (Бот Додава: koi:Стёколна)
 
[[Категорија:Шведска]]
 
[[frr:Stockholm]]
 
[[ace:Stockholm]]
[[kw:Stockholm]]
[[sw:Stockholm]]
[[koi:Стёколна]]
[[kv:Стокгольм]]
[[ht:Stokolm]]
[[nl:Stockholm]]
[[ja:ストックホルム]]
[[frr:Stockholm]]
[[no:Stockholm]]
[[nn:Stockholm]]
46.384

уредувања