Адамстаун: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:Адамстаун
[проверена преработка][проверена преработка]
(Врска која не води никаде.)
с (Бот Додава: sr:Адамстаун)
[[ru:Адамстаун]]
[[sk:Adamstown]]
[[sr:Адамстаун]]
[[sh:Adamstown (Pitcairn)]]
[[fi:Adamstown]]
21.521

уредување