Разлика помеѓу преработките на „Македонија на Летните олимписки игри 2004“

с
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
[[nl:Macedonië op de Olympische Zomerspelen 2004]]
[[ru:Македония на летних Олимпийских играх 2004]]
[[sr:Македонија на Летњим олимпијским играма 2004.]]
[[th:สาธารณรัฐมาซิโดเนียในโอลิมปิกฤดูร้อน 2004]]
21.521

уредување