Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kiril Simeonovski“

:Имаше грешка со категоријата и во инкубаторот, па затоа не ги јавувало, но го средив тоа. Инаку, околу избраните статии, добро ќе биде да се нафатиме, но деновиве немам многу време. Мој предлог е да се закрпи статијата „[[Семејно насилство]]“ и да се поправат врските и додадат слики во статијата „[[Евгеника]]“. Во инкубаторот гледам дека има добри статии, но веќе премногу е да избираме само историски и шаховски статии. Позз.--[[User:Kiril Simeonovski|Kiril Simeonovski]] <small>([[User talk:Kiril Simeonovski|разговор]])</small> 00:22, 4 ноември 2010 (CET)
::Аха, а јас не ги гледам статиите во Инкубаторот, не знам зошто. Инаку семејно насилство може да биде скоро готова, не ветувам, ама ќе пробам да ја направам. Ти среди ја другата. Поз--<big><font face="Monotype Corsiva">[[Корисник:MacedonianBoy|Никола]] <sup>[[Разговор со корисник:MacedonianBoy|Стоіаноски]]</sup></font></big> 00:32, 4 ноември 2010 (CET)
 
== Коментар на Селска чешма ==
 
Здраво Кирил,
Колку што можев да видам, ти си ми избришал еден коментар на Селска чешма. Тоа е непристојно, и те молам да не ти се повтори.
[[User:Crnorizec|Црноризец]] <small>([[User talk:Crnorizec|разговор]])</small>
4.318

уредувања