Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1493 година“

с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1493 syntyneet
с (Бот Додава: zh-yue:Category:1493年出世)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1493 syntyneet)
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 1493]]
[[sr:Категорија:Рођени 1493.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 1493 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 1493]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2036]]
109.264

уредувања