Аеродром Љубљана: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: fi:Jože Pučnikin lentoasema)
[[sl:Letališče Jožeta Pučnika Ljubljana]]
[[sr:Аеродром Љубљана]]
[[fi:Jože Pučnikin kansainvälinen lentoasema]]
[[vi:Sân bay Ljubljana Jože Pučnik]]
9.281

уредување