Отвори го главното мени

Промени

Додадени 13 бајти ,  пред 8 години
с
Бот Додава: ur:871ء
[[tk:871]]
[[uk:871]]
[[ur:871ء]]
[[vec:871]]
[[vi:871]]
109.264

уредувања