Семантика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: la:Semantica
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: ar:علم المعاني)
с (Бот Додава: la:Semantica)
[[ka:სემასიოლოგია]]
[[sw:Semantiki]]
[[la:Semantica]]
[[lv:Semantika]]
[[lt:Semantika]]
86.434

уредувања