Мем: Разлика помеѓу преработките

Додадени 3.274 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: '''Мем''' е постулирана целина на културни идеи, симболи или практики, кои можат да би...
(Создадена страница со: '''Мем''' е постулирана целина на културни идеи, симболи или практики, кои можат да би...)
(нема разлика)
235

уредувања