Разлика помеѓу преработките на „Стокхолм“

Додадени 27 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: kk:Стокгольм
с (Бот Додава: frr:Stockholm)
с (Бот Додава: kk:Стокгольм)
 
[[Категорија:Шведска]]
 
[[frr:Stockholm]]
 
[[ace:Stockholm]]
[[ka:სტოკჰოლმი]]
[[csb:Sztokhòlm]]
[[kk:Стокгольм]]
[[kw:Stockholm]]
[[sw:Stockholm]]
[[nl:Stockholm]]
[[ja:ストックホルム]]
[[frr:Stockholm]]
[[no:Stockholm]]
[[nn:Stockholm]]
86.434

уредувања