Разлика помеѓу преработките на „Ричард Фајнман“

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: ko:리처드 파인만
с (Бот Додава: lv:Ričards Fainmens)
с (Бот Менува: ko:리처드 파인만)
[[fr:Richard Feynman]]
[[gl:Richard Feynman]]
[[ko:리처드 파인먼파인만]]
[[hi:रिचर्ड फिलिप्स फाइनमेन]]
[[hr:Richard Feynman]]
126.816

уредувања