Alitalia: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: lt:Alitalia
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Додава: eo:Alitalia)
с (Бот Додава: lt:Alitalia)
[[it:Alitalia - Compagnia Aerea Italiana]]
[[he:אליטליה]]
[[lt:Alitalia]]
[[hu:Alitalia]]
[[ms:Alitalia]]
5.830

уредувања