Разлика помеѓу преработките на „Моментални шампиони во СКФ (WWE)“

нема опис на уредувањето
|align=center | 4 октомври, 2010
|align=center |{{age in days|month1=10|day1=4|year1=2010}}
|align=center | [[Вичита, Канзас|КанзасВичита]], [[Канзас]]
|Ја доби титулата откако го нападна [[Тед Дибиаси]] на ''RAW''.
|-
223

уредувања