Специјалност (медицина): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: it:Specialità mediche
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: jv:Dhokter spesialis)
с (Бот Додава: it:Specialità mediche)
[[hi:चिकित्सीय विशेषज्ञता]]
[[id:Dokter spesialis]]
[[it:Specialità mediche]]
[[jv:Dhokter spesialis]]
[[ms:Pakar perubatan]]
46.384

уредувања