Ботиаја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: it:Bottiea
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Менува Категорија:Области во Античка Македонија; козметички промени)
с (Бот Додава: it:Bottiea)
[[es:Botiea]]
[[fr:Bottiée]]
[[it:Bottiea]]
4.062

уредувања