Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 2006 година“

с
Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 2006 syntyneet
с (Бот Менува: ro:Categorie:Nașteri în 2006)
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 2006 syntyneet)
[[sl:Kategorija:Rojeni leta 2006]]
[[sr:Категорија:Рођени 2006.]]
[[fi:Luokka:Vuonna 2006 syntyneet]]
[[sv:Kategori:Födda 2006]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เกิดในปี พ.ศ. 2549]]
11.372

уредувања