Ројтерс: Разлика помеѓу преработките

Додаден 41 бајт ,  пред 12 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: ta:ராய்ட்டர்ஸ்)
 
 
 
[[Категорија:Новинарство]]
 
[[Категорија:Компании основани во 1851]]
 
[[Категорија:Новински агенции]]
 
[[ar:رويترز]]
[[fi:Reuters]]
[[sv:Reuters]]
[[ta:ராய்ட்டர்ஸ்]]
[[th:รอยเตอร์ส]]
[[tr:Reuters]]
[[zh-yue:路透社]]
[[zh:路透社]]
 
[[Категорија:Новинарство]]
 
[[Категорија:Компании основани во 1851]]
 
[[Категорија:Новински агенции]]
127.228

уредувања