Разлика помеѓу преработките на „1494“

Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додаје: nah:1494 Мења: hr:1494.
с (Бот Додаје: lt:XV amžiaus 10-as dešimtmetis#1494)
с (Бот Додаје: nah:1494 Мења: hr:1494.)
[[he:1494]]
[[hi:1494]]
[[hr:1494.]]
[[ht:1494 (almanak jilyen)]]
[[hu:1494]]
[[mr:ई.स. १४९४]]
[[ms:1494]]
[[nah:1494]]
[[nap:1494]]
[[nds:1494]]
14.744

уредувања