Отвори го главното мени

Промени

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Мења: hr:1172.
[[gl:1172]]
[[hi:1172]]
[[hr:1172.]]
[[ht:1172 (almanak jilyen)]]
[[hu:1172]]
14.744

уредувања