Разлика помеѓу преработките на „Знаме на Либија“

Додадени 3.462 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: {{Infobox flag | Name = Чад | Image = Flag of Libya.svg | Use = 111111 | Proportion = 1:2 | Adoption = 11 ноември 1977 | Design =Чиста зел...
(Создадена страница со: {{Infobox flag | Name = Чад | Image = Flag of Libya.svg | Use = 111111 | Proportion = 1:2 | Adoption = 11 ноември 1977 | Design =Чиста зел...)
(нема разлика)